+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Акції

 

«1 + 1 = 3», тому що вина багато не буває 😊

Напередодні свят, що може бути краще, ніж смачний стіл і улюблене вино, а щоб настрій був ще кращим, ми даруємо пляшку чудового вина від виноробні Giuanni до ваших покупок!

Для участі в акції необхідно придбати 2 пляшки будь-якого грузинського вина та отримати за це приємний подарунок – пляшку вина «Алазанська Долина» від Giuanni (червоне або біле на ваш вибір)!

Акція буде діяти в період з 20 квітня по 1 серпня на будь-яке грузинське вино. Пропозиція дійсна як на сайті, так і при замовленні за телефоном або e-mail. Пропустити не можна, потрібно замовляти 😉

 

Телефон для замовлення: +38 067 626 12 48                                                                                
E-mail: offer@grafinwine.com
Або за посиланням: https://grafinwine.com

 

Знижка по акції дорівнює різниці між вартістю трьох пляшок вина, що передаються по акції учаснику і двох пляшок вина, які учасник акції повинен замовити на сайті.

Якщо Ваше замовлення потрапляє під акції що діють в магазині, вкажіть це в коментарі при замовленні або наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення подарункових пропозицій.
Доставлення товарів інтернет-магазину кур'єром, за допомогою сервісу "Нова Пошта" по всій Україні можлива тільки за умови оплати замовлення на сайті банківською картою.
По післяоплаті товар не відправляється.
Корзина