+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Колоніст

Виноробня Колоніст, офіційний сайт. Українські вина від родини ...

photo_2020-04-14_11-29-36.jpg

«Колоніст» представляє гордість родини Плачкових – результат відданості та вираження любові й пристрасті до рідної землі та її щедрості. Родина Плачкових заснувала сімейну виноробню у 2005 році з метою виготовлення місцевих вин преміум класу. 

Виноробня «Колоніст» розташована в одному з найкращих українських виноробних регіонів – Придунайській Бессарабії (південь Одеської області), де виноградарство є давньою традицією ще з часів, коли греки та фракійці вперше відкрили для себе ці родючі землі. 

«Колоніст» отримав свою назву від болгарських колоністів, які заселили цю територію на початку XIX сторіччя. Засновник та власник виноробні - Іван Плачков - є нащадком цього народу, який перетворив випалений степ на квітучий та родючий край. 

 

Вина «Колоніст» вироблені з винограду, вирощеного на південно-західних схилах найбільшого прісноводного озера в Україні – Ялпуг. Завдяки похилим схилам виноградники отримують подвійне сонячне проміння – від сонця та віддзеркалене від поверхні озера, а також гарно продуваються вітрами. 33 га виноградників, які підрізають за методом Гюйо та Кордон, зростають на суглинкових ґрунтах, багатих на мінерали, з глибокими покладами вапняку. Ці системи обрізки забезпечують низьку врожайність та у поєднанні з особливим терруаром народжують високоякісний виноград. Кожна лоза дає лише декілька грон, які збирають виключно  вручну, мають насичений смак та аромат, дають вину силу, гармонію та елегантність. Географічне розташування на одній широті з Бордо (Франція) та П’ємонтом (Італія) дає чудову можливість вирощувати виноград у найліпших кліматичних умовах.

Сайт — https://kolonist.com.ua/

Корзина