+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Про Графин

   Замовляйте вино та залишайтесь вдома, добре вино вже їде до вас!

 Иллюстрация

 

Інтернет-магазин Графин – це вина с душею.

Це сайт, де можна сміливо купувати вино, бо його відбирали саме ми.

 

 

 

Власний імпорт грузинського вина:

Продовж року, наша команда мандрувала Грузією, вивчала виноробні, проводила дегустації та відібрала 3 винних господарства та 15 позицій якісного вина. Саме вони представлені на нашому сайті. А це, дорогий, вах, яке вино! 

Розповідаємо про те, як взагалі з'явився власний імпорт, чому саме Грузія і як ми обрали виробників тут: (лінк на статтю)

 

   Партнерство з Винним Гідом України:

Для популяризації українського виноробства, спільно з командою Винного Гіду, ми обирали 15 позицій 

українських вин, які мають оцінку від 82 до 87 балів по рейтингу Гіда які скоро також будуть доступні для заказу онлайн. Щоб зробити ваше очікування приємним, ми даруємо знижку 20% на попереднє замовлення.
Українському вину бути!

 

 

   Онлайн-сомельє:

Для всіх, хто хоче краще розібратись у вині ми запустили онлайн сомельє на сторінках Графин у Facebook та Instagram. Все, що потрібно зробити - це поставити питання у повідомленнях або коментарях, і наш професійний сомельє вам надасть відповідь. А зовсім скоро він запрацює, як повноцінний онлайн-помічник на сайті, який не просто буде рекомендувати, яке вино обрати, але й підкаже з чим найкраще куштувати і при якій оптимальній температурі подавати, щоб розкрити смак вина.

 

 

 

  Тож чому саме «Графин»?
- унікальні вина;
- приємні ціни;
- безкоштовна консультація сомельє;
- постійні акції та пропозиції.

 

 

 

«Графин» це не тільки інтернет-магазин, ми вже відкрили перший маркет у Львові за адресою, вул. Вірменська, 19, де представлено понад 300 видів вина, міцних напоїв та смачних закусок серед яких незвичні крафтові сири та солодощі. Далі буде!

 

Корзина