+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Виноробні

Мосмієрі

   Виноробня «Мосмієрі» виготовляє вино тільки із найстаріших сортів винограду, які протягом століть вирощували у Кахетії. Традиційне грузинське шато розміщене серед виноградників, звідки відкриваються краєвиди на Алазанську долину та засніжені висоти Кавкасіоні.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Giuaani

   Винний погріб «Giuaani» побудований у серці історичного селища Манаві, в стародавньому місці виготовлення вина, де протягом багатьох століть  виготовляли вино. Погріб Giuaani побудовано в найкращих традиціях  давнини, з використанням сучасних технологій виноробства.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Кімеріоні

   Компанія «Кімеріоні»  це новий бренд на ринку грузинського вина. Всі види діяльності спрямовані на створення і виробництво особливих високоякісних вин. Назва компанії «Кімеріоні» пов'язане з художнім кафе, яке відкрилося в Тифлісі в грудні 1919 року. У цьому кафе є все, що потрібно для подальшого розвитку грузинського мистецтва.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

   Wine Petrov

   Виноробне господарство Wine Petrov засноване у 2003 році. Сімейну виноробню очолює Валерій Петрович Петров. До   2003 року родина Петрових поступово починала робити перші кроки для виробництва власного вина. У 1993 році було організовано фермерське господарство з 40 га промислових сортів винограду. Зібраний врожай реалізовували   виноробним підприємствам.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

 

   Шато Чизай   

   Виноробний комплекс «Шато Чизай» засновано у 1995 році в урочищі Чизай, що біля міста Берегово на Закарпатті. Тут було побудовано сучасне виробництво зважаючи на місцеву історію виноробства. Засновником виноробного комплексу є Геннадій Йосипович Гутман, який доклав чимало зусиль для розвитку та відновлення сучасного виноробства у закарпатському краю. Підприємство є фактичним прикладом ефективного господарювання з європейським підходом до справи.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

 

   COTNAR   

   Виноробне підприємство «COTNAR» — це сучасний завод повного циклу виробництва. Вина виробляють під пильним контролем фахівця-винороба Вінце Бейла. Відродження багатовікових традицій виноробства краю почалося з 1996 року. Перші сорти Каберне Совіньйон, Мерло, Трамінер Рожевий та Мускат Оттонель було висаджено у 2007 році.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

 

   Винхол Оксамитне   

   Підприємство «Винхол Оксамитне» засноване у 1998 році на території, де 120 років тому розташовувалося виноградне шато графа Давидова. Вигідне розташування, помірний клімат і благодатні ґрунти ідеально підходять для вирощування виноградної лози та виробництва вина. Виноробня займається вирощуванням і продажем виноматеріалу компаніям-партнерам. Загальна площа виноградників становить майже 1000 га, з яких 540 га власні.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

 

   ВГ Князя П. М. Трубецького

   Перші виноградники одного з найстаріших та відомих виноробних господарств України були закладені в маєтку «Козацьке» (Херсонська губернія) у 1896 році. Відбір земель для насаджень та сортів виноградних ліз для князя Трубецького здійснював головний винороб Російської імперії князь Лев Голіцин.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

   Бейкуш

   Це той випадок, коли пристрасть до вина призвела до заснування одного з найкращих малих виноробних господарств України і, пройшовши через терни до зірок, не перестає дивувати своїх прихильників. Засновником виноробні є Шнейдеріс Євген Леонідович. Технолог виробництва — Ольга Миколаївна Ромашко.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

   Шабо

   Підприємство, засноване у 2003 році на базі найстарішого виноробного господарства в Україні. Виноробні традиції цього краю були закладені ще в античні часи, а культурне виноробство розвивали швейцарські переселенці, що заснували тут у 1822 році виноробне поселення.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

ВИНОРОБНЯ "КОЛОНІСТ". ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, БУДЖАК | ODESSA TOURIST HUB

   Колоніст

«Колоніст» представляє гордість родини Плачкових – результат відданості та вираження любові й пристрасті до рідної землі та її щедрості. Родина Плачкових заснувала сімейну виноробню у 2005 році з метою виготовлення місцевих вин преміум класу.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

ВИНОРОБНЯ "Biologist". КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, с. Лісники

  Biologist

Винороби підлаштувалися під ритм природи, щоб зцілювати, а не шкодити. Для підвищення імунітету лози і ґрунту, вони відмовилися від використання штучних хімікатів, таких як гербіциди та пестициди, і почали використовувати засоби рослинного і мінерального походження.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

  Вина Запоріжжя

Виробництво «Вина Запоріжжя» знаходиться в історичній частині міста Запоріжжя - Верхній Хортиці. Саме тут, неподалік, знаходиться славетний 700-річний дуб та відомий на весь світ о. Хортиця.

   ДЕТАЛЬНІШЕ

Корзина