+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Виноробня Бейкуш

   Це той випадок, коли пристрасть до вина призвела до заснування одного з найкращих малих виноробних господарств України і, пройшовши через терни до зірок, не перестає дивувати своїх прихильників. Засновником виноробні є Шнейдеріс Євген Леонідович. Технолог виробництва — Ольга Миколаївна Ромашко.

​   У 2010 році виникла ідея виноробного господарства. Пройшовши шлях від аналітики ґрунтів, сонцестояння та вибору саджанців, у 2012 році було закладено перший виноградник на мисі Бейкуш, береги якого омиваються з одного боку Березанським лиманом, з іншого — Бейкушською затокою. 2014 року отримано перший врожай. Виноробня є уособленням високотехнологічних, сучасних засобів виробництва вина. Об’єм виробництва сягає 24 тисячі літрів на рік. Для витримки використовується 64 баріки французького, американського та українського дуба. 2017 року виноробня Beykush winery отримала ліцензію на розлив.

ЕНОТУРИЗМ

Виноробня Бейкуш проводить дегустації вина у мальовничому місці, з якого відкривається краєвид на власні виноградники та лиман. Це місце облюбували прекрасні білі лебеді й навіть узимку не відлітають у теплі краї, дуже їм тут подобається. Поряд знаходиться Аквапарк та неповторний вид на море.

ТЕРУАР

   Геологічно земля, де розташовано виноградники,— це частина рівнинного водороздільного плато між Бузьким та Березанським лиманом Південного Степу зі сформованими темно-каштановими суглинковими ґрунтами. Виноградники розташовані в кількох сотнях метрів від моря та з трьох сторін оточені водою, вони постійно продуваються вітром. Сусідство із лиманами та морем працюють як великий природний кондиціонер, пом’якшуючи клімат у посушливі роки, а вітер, продуваючи виноградник, значно знижує ризик розвитку грибкових захворювань лози.

Кількість сонячних днів у році складає 225, середньорічна кількість опадів складає 400 мм. Ґрунти коричневі, глинозем. Площа посадки винограду сягає 11 га, висаджено ще 2 га молодого сорту Тельті-Кюрюк. Вік лози — 6 років.

 

Сайт  https://beykush.com/

Корзина