+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Виноробня Biologist

   Виноробня Biologist знаходиться в Київській області с. Лісники. Винороби підлаштувалися під ритм природи, щоб зцілювати, а не шкодити. Для підвищення імунітету лози і ґрунту, вони відмовилися від використання штучних хімікатів, таких як гербіциди та пестициди, і почали використовувати засоби рослинного і мінерального походження.

    Для цього, виноробні доводиться зменшити обсяги винограду у два рази та здійснювати збір ягоди в першу чергу за показниками pH. Тільки зрілий виноград і тільки ягоди без пошкодження. Це і є головний принцип роботи - не реагувати на обставини, а брати ініціативу у свої руки!

   «Ми розуміємо мистецтво трансформації через природні процеси ферментації виноградного соку у вино», – зазначає винороб Ігор Петренко.

    При створенні вина, виноробня мінімально використовує сірку та інші препарати для боротьби з окисленням вина. Нові дубові бочки самі по собі допомагають антисептично працювати з вином. Для більшості вин проводиться довга мацерація (6-10 днів) з додаванням підсушених гребенів. Спонтанне бродіння відбувається в таких винах як, Піно Нуар, Мерло, Одеський Чорний, Ркацителі, Шардоне, Аліготе.

    Виноградники Biologist знаходяться в Київській та Одеській областях.

Переваги виноробні:
1.Вино вироблене максимально натуральним способом, практично без хімії та препаратів.
2. Органічність – виноградники переходять на органіку, тобто догляд за виноградом без додавання хімікатів, що знаходяться в Одеській області.
3. Вино нефільтроване, освітлюється при витримці в дубовій бочці.
4. Вино лімітованої кількості. Ексклюзивне вино – кожна пляшка якого, пронумерована.
5. Виноробня де відбувається виніфікація, знаходиться поблизу Києва, у селі Лісники.

Сайт https://biologist.com.ua/

Корзина