+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Виноробня Котнар

   Виноробне підприємство «COTNAR» — це сучасний завод повного циклу виробництва. Вина виробляють під пильним контролем фахівця-винороба Вінце Бейла. Відродження багатовікових традицій виноробства краю почалося з 1996 року. Перші сорти Каберне Совіньйон, Мерло, Трамінер Рожевий та Мускат Оттонель було висаджено у 2007 році.

ТЕРУАР

   На Закарпатті збережена природна екосистема, тому ґрунт і вода збагачені природними мінералами. У цьому регіоні безліч мінеральних джерел, що насичують землю, на якій ростуть виноградники, не лише вологою, але й цінними мікроелементами.

​   Площа виноградників: 180 га. Специфічні ґрунтово-кліматичні умови місцевості дали змогу виявити ряд мікровиноробних зон і робити як тонкі, ніжні, свіжі, столові, так і досить екстрактивні й маслянисті десертні вина. Гарні умови для розвитку виноградарства забезпечують найтепліші в Закарпатті південні схили біля села Мужієво. У цих місцях найвища в області середньорічна температура — не більше 11°С і найтриваліший безморозний період, що забезпечує дозрівання найбільш пізніх сортів винограду.

​   На сьогодні вирощується 12 основних сортів. Зокрема, Рислінг Рейнський, Трамінер, Ізабелла і Ркацетелі, які ростуть на схилах Котнару, — це найкращі вина з білих сортів винограду.

ЕНОТУРИЗМ

   Виноробня має власну дегустаційну залу. У гостей є можливість замовити цікаву екскурсію на виноробню «COTNAR» та побачити на власні очі весь процес виготовлення вина. На підприємстві є невеличкий винний магазин та експозиція виноробних артефактів.

Сайт http://www.cotnar.com/

Корзина