+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Виноробня Qimerioni

 

Компанія «Кімеріоні» це новий бренд на ринку грузинського вина. Всі види діяльності спрямовані на створення і виробництво особливих високоякісних вин. Назва компанії - «Кімеріоні» пов'язане з художнім кафе, яке відкрилося в Тифлісі в грудні 1919 року. У цьому кафе є все, що потрібно для подальшого розвитку грузинського мистецтва.

    Вина «Кімеріоні» виробляються з основних традиційних сортів грузинського винограду - Сапераві, Ркацителі, Кісі. Виноградники, що знаходяться у власності компанії, розташовані на території с.Чумлакі в Кахетинському регіоні Грузії. Зібраний тут виноград, завдяки сучасній технології і безкомпромісному підходу до питань виробництва вина, дозволяє створювати таку продукцію, яка передає багатовікові традиції взаємин грузинського народу з виноградарством і вином, а також спрямована на перспективу цієї галузі.

Метою компанії є створення таких вин, які будуть уособлювати унікальний винний регіон Грузії - Кахетії, де неухильно дотримуються багатовікових традицій виготовлення вина. Таким чином, з особливою увагою ставляться до отримання продукції і враховують всі найдрібніші деталі, які супроводжують процес виробництва.

Сайт https://www.qimerioniwines.com/ru

Корзина