+38 067 470 66 98

10:00-18:00 — в будні

10:00-17:00 — в сб

 

Добре вино вже їде до тебе

Виноробня Шато Чизай

Виноробний комплекс «Шато Чизай» засновано у 1995 році в урочищі Чизай, що біля міста Берегово на Закарпатті. Тут було побудовано сучасне виробництво зважаючи на місцеву історію виноробства. Засновником виноробного комплексу є Геннадій Йосипович Гутман, який доклав чимало зусиль для розвитку та відновлення сучасного виноробства у закарпатському краю. Підприємство є фактичним прикладом ефективного господарювання з європейським підходом до справи.

​Об`єм виробництва сягає 1,6 мільйона пляшок на рік. Для витримки вина використовують 120 дубових бочок із французького та угорського дуба.

ТЕРУАР

Площа виноградників складає 272 га на досконалих теруарах Закарпаття. Теруар розташований на трьох ділянках, що розкинулися на пагорбах.

Місто Берегове, Мала Гора – площа 70 га, 280 тис. саджанців.

Мукачівський район, село Завидово – площа 81 га, 324 тис. саджанців.

Іршавський район, село Мидяниця – площа 121 га, 484 тис. саджанців.

Щільність посадки лози від 3 до 4 тисяч лоз на 1 га. Це більше одного мільйона кущів. На сьогоднішній день культивується 14 сортів винограду: Трамінер рожевий, Рислінг рейнський, Мускат Оттонель, Каберне Совіньйон, Мерло, Піно Нуар, Піно Блан.

ЕНОТУРИЗМ

«Шато Чизай» пропонує різноманітні програми для відпочинку: винні тури, екскурсія на виробництво, дегустація вина, екскурсія в долину Чизай. Справжня гордість підприємства — це музей виноробства. Туристичний продукт детально продуманий і розрахований для різних сегментів туристичного ринку: від індивідуальних до корпоративних замовників.

Сайт https://chizay.com/

Корзина